Tomb Raider Underworld - Lékárničky

30. january 2017 at 0:56 | Lufík
Jak už to v TR sérii bývá, v každém díle musíte čas od času použít lékárničku, aby jste Laře ošetřily nějaký ten šrám.
V TR Underworld tomu samozřejmě není jinak. Ve hře jste mohli najít dva typy lékárniček - kufříky a poháry naplněné neznámou léčivou substancí. Všimli jste si ale, že v každé lokaci mají ony lékárničky úplně jiný vzhled?
Pojďme se na ně společně podívat.


Tento kufřík první pomoci můžete najít v levelech No Illusions (Croft Manor), God of Thunder (Mediterranean sea) a Rituals Old (Andaman sea) - tedy všude tam, kde se pohybují lidé.


Pokud ale máte dobrý postřeh, můžete si všimnout, že když se Lara vrátí do Croft Manoru (Protected by Dead), můžete najít ještě jednu verzi kufříku první pomoci.


Najdete ho v katakombách pod Lařiným sídlem, které tam zanechal Lařin otec.
Museli tam ležet už hezkých pár let a lze to na nich dobře vidět.


Teď už se ale podíváme do míst, kam moderní lidská noha ještě nevkročila... tedy, než je navštívila Lara.


Tento vysoký stříbrný džbán lze najít po chrámu Niflheim (Mediterranean Sea).V Thajské džungli zas najdete šroké a krásně zdobené zlaté džbány.V Mexické džungli nám pravděpodobně ještě Mayové zanechali krásné keramické džbánky.V podzemních částech Jan Mayen ná nás čekají už učiněné skvosty.
Nádherně propracované a zdobené džbánky, pravděpodobně ještě kamenné, které zde zanechala dávná civilizace.V podzemních částech Helheimu (Arctic Sea) lze najít podobné džbánky jako jsou v Jan Mayen.
Tyto skvosty jsou však malinko více zdobené a vyšší.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.