Tomb Raider Underworld - Lokace

28. january 2017 at 18:10 | Lufík
Croft manor - Úvod
0) No illusions


Mediterranean sea
1) The path to Avalon
2) Niflheim
3) The Norse Connection
4) God of Thunder
5) Realm of the dead

Úvod lokace
Můj otec zemřel při tragické nehodě při pátrání po Avalonu, legendárním místě odpočinku krále Artuše.Nikd yjsem s ním nesdílela názor, že by mělo hrát nějakou roli při zmizení mé matky, ale události z nedávné doby mě přesvědčily o opaku.


Thailand
6) Remnants
7) Bhogavati
8) The Ancient world
9) Puppet no longer

Úvod lokace
Podle Natly byly Avalon a severské podsvětí Helheim jedno a totéž.Vejít nelze bez Mjolniru, válečného kladiva severského boha hromů Thora.Hledal můj otec v Thajsku právě tohle?


Croft manor
10) Protected by dead

Úvod lokace
Můj otec pročesal Bhogavati, aby nalezl artefakty, a zničil každičkou informaci, která byla jakkoli spojena s Helheimem.Zanechal však po sobě stopu, kterou bych dokázala pochopit pouze já.Musel obejvit něco skutečně nebezpečného, když se rozhodl zničit tak významné archeologické naleziště.


New Mexico
11) The unnamed days
12) Xibalba
13) The Midgard serpent
14) Land of the dead

Úvod lokace
Fotografie pořízené mým otcem ukázaly, že Thorův pás se nachází ve Střední Americe a Thorovo kladivo někde mezi Grónskem a Norskem.Zip nechápe jak mohu pokračovat v pátrání po Alisterově vraždě ,ale já jsem přesvědčená , že mě pátrání zavede přímo za těmi kdo mají vraždu nasvědomí.


Jan Mayen Island
15) Gate of the dead
16) Valhalla

Úvodní text
Thorovo kladivo je jednou z nejmocnějších zbraní v lidské mytologii , má takovou sílu že dokázalo zabít i nesmrtelného poloboha Jörmungandra při Ragnaröku , závěrečné bitvě o osud světa.Já však neprahnu po moci ,hledám odpovědi.Odpovědi na to co je pravdě na legendách, které daly vzniknout tyto starobylé nástroje.


Andaman sea
17) Rituals old

Úvod lokace
Nakonec mi Amanda prokázala velkou službu, když vykopala královnu Atlantidy a uvěznila ji v kleci.A teď mám díky Thorovu kladivu moc , abych donutila Natlu prozradit mi kde se nachází Helheim.Pak ji budu moc odstranit s tohoto světa jednou pro vždy.


Arktic sea
18) Helheim
19) Yggdrasil
20) Out of time

Úvodní text
Had z Midgardu je nesporně metaformou pro nějké starobylé zařízení.Dokonce i můj otec měl postraní úmysly otevřít Helheim, přestože se v první řadě snažil zoufale najít moji matku.já však jsem ochotna toto rizika podstoupit a objesnot tuto záhadu jednou pro vždy.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.