TR: Lara's Shadow - Příběh

31. january 2017 at 19:39 | Lufík
TR Lara's Shadow je druhé vydané DLC k osmému pokračování Tomb Raider s podnázvem "Underworld". Toto exkluzivní DLC bylo vydáno pouze pro konzole Xbox 360 a jedná se o krátké rozšíření příběhu hry. DLC má délku jednoho levelu, na kterém se můžete jednu až dvě hodinky vyřádit.

Příběh
V tomto exkluzivním DLC máte jedinečnou možnost si zahrát za postavu Doppelganger (zkráceně jen "DG") neboli za Lařinu kopii, se kterou se v hlavním příběhu hry potkáte a způsobí vám pár nepříjemností.

Příběh začíná v podzemí v části hry, kde jsme mohli vidět potyčku právě mezi DG, Larou a Amandou, která se pokusila DG shodit do Eitru. Ta do něj ale nespadla a díky tomu přežila. Tím začíná hra a naším úkolem je se dostat k zubožené Natle. U té se objeví cutscéne, ve které ji DG zavede do mechanismu, ve kterém se právě DG zrodila a u kterého nám dá Natla za úkol ten mechanismus zpustit (a mimo jiné i najít a zabít Laru, včetně sebe). Nyní už pro nás začíná hlavní část hry. Během cesty ke spuštění mechanismu nás čeká mnoho pastí, nepřátel, několik logických hádanek a i lze najít pár pokladů.

Po spuštění mechanismu se DG opět setkává s Larou, která ji díky "kouzelnému" slůvku osvobodí z otroctví Natly a dá ji svobodnou vůli. DG nechává Laru žít a naopak se vydá za zničením Natly. Během této cesty, mechanismus, který jste tak složitě spouštěli, nyní musíte opět vypnout a zničit. Po jeho zničení se objevuje poslední cutscéna, ve které můžeme vidět uvězněnou Natlu pod částí mechanismu, topící se v Eitru a která se snaží přimět DG, aby ji poslechla. Ta ale stojí pouze opodál a jen se na Natlu vítězně usmívá.

Tím pro nás hra končí.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.