Pravidla Blogu

2. february 2017 at 21:29 | Lufík
Kopírování! - Všichni to známe samozřejmě. Předem upozorňuji, že jsem velmi alergická na to, když někde najdu zkopírovaný můj článek (ať už část článku či rovnou celý) nebo nějaký vlastnoručně vyrobený (upravený) obrázek, bez udání zdroje. Jestliže u někoho najdu něco kopírovaného a budete článek či obrázek vydávat za své dílo, okamžitě kontaktuji adminy blogu.

Spřátelování Blogů - Jednoduše řešeno - Nespřáteluji! (to jsme dělávali jen jako malé děti) Pokud máte zájem (a jste na blogu aktivní) mohu váš blog/web přidat mezi odkazy v menu.

Chovejte se slušně! - Prosím nepište mi zde žádné vulgární komentáře. Máte-li něco proti mé osobě, blogu či něco proti komukoliv jinému, kdo navštěvuje tento blog, nechte si to pro sebe! Pokud máte nějaký problém, jde to říct i slušnou formou. Jakékoliv vulgární komentáře budou ihned smazány a návštěvník bude zablokován.

Reklamy - Všechny je moc dobře známe. Předem upozorňuji, že na reklamy tu je udělán článek, který je přímo zaměřen na toto téma. Odkaz na tento článek najdete v menu blogu! Jestliže se reklama najde kdekoliv jinde, (včetně žádostí o hlasy, všelijakých odkazů na jiné stránky, přihlášky do soutěží atd.) bude okamžitě smazána!

"Řetězáky" - Jsou zakázány! Nejsou povoleny ani v článku pro reklamy! Jestliže se zde nějaký objeví, bude ihned smazán! V případě, že daná osoba pošle řetězák opakovaně, bude následně zablokována!

Pravopis - omlouvám se jestli zde najdete nějaké pravopisné chyby, ale já a český jazyk si bohužel nerozumíme úplně dokonale, a proto prosím omluvte veškeré chyby, které zde najdete. Také vás ale žádám, abyste mě na ně Neupozorňovali! Články se snažím psát, jak nejlépe umím, když už v nich nějaká ta chyba je, snažím se alespoň, aby článek byl kvalitní. Najdete-li nějakou pravopisnou chybu, nechte si ji pro sebe. Opravdu není moc příjemné neustále někoho opravovat. Proto to prosím nedělejte ani zde. Děkuji!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.